go to site follow link PROTECHNOLOGIA.PL to młoda, ale prężnie rozwijająca się firma z branży IT. Stanowi ją zespół ludzi, którzy doświadczenie zdobywali w wielkich korporacjach na stanowiskach programistów, grafików komputerowych oraz wdrożeniowców. Pewnego dnia ów grupa ludzi postanowiła, że trzeba połączyć siły i realizować swój własny projekt - tak powstała Protechnologia.pl.

Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie stron internetowych dla sektora MSP (małych i średnich przedsiębiorstw). Staramy się, aby nasze realizacje były przyjemne dla oka, ale przede wszystkim, aby cechowały się:

CZYTELNOŚCIĄ

tracking phone number Tłumaczymy naszym klientom, że strona internetowa musi być przede wszystkim czytelna dla ich potencjalnych klientów. Jeżeli zwykły Kowalski szuka usługodawcy w Internecie, który ma mu np. wyremontować dom, to chce natychmiastowo otrzymać najbardziej interesujące go informacje: cenę, zakres usług, dane kontaktowe. Nie chce przedzierać się przez gąsz zbędnych informacji, czy podziwiać wysublimowanej grafiki, która zastępuje merytorykę.

ŁATWOŚCIĄ OBSŁUGI

Już po wdrożeniu strony internetowej, wielu naszych klientów nawiązuje z nami dłuższą współpracę w zakresie jej obsługi - aktualizacji treści, dbania o aktualną reklamę. Jednak jeszcze większa ich część po zakupieniu strony internetowej chce być w stanie samodzielnie się nią zajmować. Nie mają oni zazwyczaj przygotowania informatycznego, więc oczekują rozwiązania łatwego i intuicyjnego. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom takich właśnie klientów, nasze rozwiązania są oparte o najpopularniejsze systemy CMS, które umożliwiają właścicielom stron internetowych na łatwą edycję wszystkich treści zawartych na stronie z użyciem intuicyjnego panelu administratora w języku polskim.

 wordpress-logo 1  Joomla Logo Slogan  drupal logo-blue
 
CO POZA STRONAMI INTERNETOWYMI

Projektowanie stron internetowych to nasza główna działalność, ale nie jedyna. Zajmujemy się również:

  • tworzeniem bazodanowych aplikacji internetowych w języku PHP
  • opieką nad marketingiem internetowym Google AdWords
  • projektowaniem logotypów oraz logo,
  • opieką nad już istniejącymi serwisami internetowymi,
  • projektowaniem i wdrażaniem szablonów dla aukcji Allegro.
zend-logo small  Symfony logo 

enter  

 RESPONSYWNY DESIGN


Dbamy o to, aby wdrożone projekty były wykonane w oparciu o najnowsze technologie zapewniające bezpieczeństwo, a także aby były w pełni responsywne, czyli zapewniały perfekcyjne wyświetlanie na wszystkich rodzajach urządzeń (komputery, tablety, smartphony).


Etapy działania - prosto, szybko i solidnie