PLAN 1 PLAN 2 PLAN 3

PROJEKT GRAFICZNY

here WDROŻENIE

HOSTING

cena img 450zł

PROJEKT GRAFICZNY

WDROŻENIE

cena img 400zł

PROJEKT GRAFICZNY

cena img 150zł

 

 

 

tik  PROJEKT GRAFICZNY

Na podstawie wytycznych otrzymanych od klienta oraz późniejszych uwag grafik przygotowuje projekt graficzny obejmujący:

  • go here stronę główną - szablon pierwszej strony widocznej po wejściu pod adres internetowy firmy,
  • go to site stronę artykułową - szablon przewidziany do wykorzystania przy późniejszym, samodzielnym dodawaniu kolejnych tesktów na stronę przez jej właściciela - dzięki temu szablonowi właściciel może dodać nieograniczoną liczbę kolejnych podstron,
  • watch 3 unikalne podstrony - 3 podstrony z odrębnymi szablonami graficznymi, najczęściej Kontakt, Cennik, Oferta.

Istnieje oczywiście możliwość wykonania dodatkowych podstron o unikalnym szablonie graficznym za dodatkową opłatą - od 30 PLN (w zależności od skomplikowania) za podstronę.

W ramach wykonania projektu graficznego właścicel otrzymuje wysokiej jakości plik graficzny (wektorowy lub rastrowy), który staje się jego własnością i może wykorzystać go do dowolnych celów.

tik  WDROŻENIE

Po zatwierdzeniu projektu graficznego przez klienta programista przystępuje do stworzenia strony internetowej. Wdrożenie obejmuje:

  • stworzenie strony internetowej zgodnie z zatwierdzonym szablonem graficznym,
  • enter site zaimplementowaniem animacji i dodatkowych drobnych funkcjonalności ustalonych z klientem,
  • zapełnienie treścią otrzymaną od klienta (cenniki, opisy usług, dane kontaktowe etc.).

Po etapie wdrożenia, strona internetowa jest gotowa do wgrania na serwer i rozpoczęcia pracy. Klient otrzymuje komplet plików składających się na stronę internetową i może nimi dowolnie rozporządzać.

tik  HOSTING

W przypadku wykupienia przez klienta hostingu, umieszczamy jego nową stronę internetową na naszych serwerach. W takim przypadku klient nie musi się praktycznie niczym zajmować, a jego strona internetowa będzie dostępna w Internecie zaraz po zatwierdzeniu etapu wdrożenia. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i pewność nieprzerwanej pracy, wykorzystujemy serwery profesjonalnych firm hostingowych jak np. nazwa.pl.

Należy pamietać, że zakupienie domeny (czyli adresu pod jakim strona będzie widoczna w Internecie) i jego opłacanie leży w gestii klienta. Możemy oczywiście nieodpłatnie pomóc klientowi w sprawach związanych z zakupem domeny i doradzić gdzie można najtaniej tego dokonać, lecz konieczne będzie coroczne odnawianie dzierżawy domeny w firmie zajmującej się sprzedażą domen (jest to koszt ok. 100 PLN rocznie).